NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozík za výhodné ceny

Invalidní vozík za výhodné ceny je invalidní vozík, který byl už v minulosti používán. Takový invalidní vozík se řádně opraví a vyčistí, aby mohl sloužit novému uživateli. Nové invalidní vozíky se pohybují cenově v řádu i statisíců. Proto sehnat nový invalidní vozík za výhodné ceny je téměř nemožné. Repasované invalidní vozíky tak dávají šanci i běžným uživatelům s omezenými financemi získat invalidní vozík za výhodné ceny, které jsou mnohdy i třetinové! 

Jestliže sháníte invalidní vozík za výhodné ceny, podívejte se zde do produktů, jenž naleznete výše na těchto stránkách. Velkým výběrem repasovaných produktů, Vám může pomoci prokousat se odborně vyškolený specialista, prodávající invalidní vozíky za výhodné ceny již řadu let a má tak bohaté zkušenosti. Kontaktní telefon je 737 814 199 a emailová adresa zní obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.