NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky a skútry

Invalidní vozíky a skútry jsou vhodné pro seniory, tělesně handicapované a nemohoucí osoby pro usnadnění pohybu na delší vzdálenosti. Invalidní vozíky si kupují převážně klienti, kteří chtějí být samostatní, aktivní a hlavně svobodní. Invalidní vozíky a skútry jim totiž umožní samostatně zajet do obchodu, k doktorovi, na návštěvu k přátelům atd.

Potřebujete elektrický skútr či invalidní vozík? tak neváhejte a zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz kde Vám poradí jaké invalidní vozíky a skútry by mohly uspokojit Vaše požadavky.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.