NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky

V současné době si můžete na trhu vybírat invalidní vozíky o mnoha specifikacích. Dle potřeb a preferencí si zákazníci mohou vybrat například invalidní vozíky mechanické nebo invalidní vozíky elektrické. V obou případech se jedná o invalidní vozíky určené lidem s omezeným pohybem. 

Mechanické invalidní vozíky jsou značně levnější variantou. Tyto invalidní vozíky bývají odlehčené a v různých šířkách sedu, které se volí podle výšky a váhy uživatele. Mechanické invalidní vozíky se uvádějí do pohybu pouze vlastní silou uživatele, nebo doprovodu a proto jsou mechanické invalidní vozíky doporučované spíše k domácímu využití. Mechanické invalidní vozíky se dají složit jedním tahem a dají se komfortně převážet i v automobilu. 

Dále jsou na trhu elektrické invalidní vozíky. Ty mívají zpravidla joystickové ovládání, které může být umístěno na pravou nebo na levou ruku. Elektrické invalidní vozíky mohou být v základní výbavě nebo pak speciální, polohovatelné. Ovládat elektrické invalidní vozíky je značně snadnější, jelikož nepotřebujete žádnou fyzickou sílu. Elektrické invalidní vozíky jsou poháněné bateriemi a na jedno dobití ujedou až několik kilometrů! 

Více informací Vám poskytne specialista na telefonním čísle 737 814 199. Mechanické invalidní vozíky i elektrické invalidní vozíky si můžete zakoupit nové, zánovní i repasované. Invalidní vozíky můžete také objednávat na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.