NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky levně

Invalidní vozíky jsou na trhu zastoupeny v mnoha provedeních, pořídit si můžete například elektrický invalidní vozík, elektrický skútr či mechanický vozík. Invalidní vozíky levně seženete u společností prodávající repasované invalidní vozíky. Tyto invalidní vozíky jsou plně funkční, avšak jejich cena je výrazně nižší než u nových produktů.

Na těchto webových stránkách můžete zakoupit invalidní vozíky levně, jelikož zde naleznete právě již výše zmiňované invalidní vozíky nebo elektrické skútry repasované. Informace o těchto repasovaných produktech vám poskytne odborník na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz, který prodává invalidní vozíky levně už několik let, a má tak bohaté zkušenosti.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.