NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidní vozíky odlehčené

Invalidní vozíky odlehčené pomáhají lidem s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí. Invalidní vozíky odlehčené jim pomáhají s pohybem jak v interiéru, tak v exteriéru. Invalidní vozíky odlehčené disponují výhodou lehké konstrukce a tudíž snadnější manipulace. Invalidní vozíky odlehčené se dají také snadno složit a jejich převoz dopravním prostředkem jako je automobil je velmi snadný.

Pokud máte zájem koupit invalidní vozík odlehčený jako je např. mechanický invalidní vozík Excel Vanos, neváhejte se obrátit na telefonní číslo 737 814 199, kde se Vám bude věnovat odborně vyškolený specialista, jenž Vám poradí jaký invalidní vozík odlehčený je tou správnou volbou. Navštívit můžete také kamennou pobočku, kde naleznete také elektrické skútry, invalidní vozíky elektrické nebo polohovací postele. Nezávazně můžete kontaktovat odborně vyškoleného specialistu i na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.