NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidnivozicek.cz

www.invalidnivozicek.cz je internetová stránka specializující se na prodej joystickového vozíku Otto Bock B600. Zde o něm najdete spoustu užitečných informací a zažádat si o něj můžete pomocí nezávazné online žádosti, na jejiž základě se Vám ozve odborně vyškolený specialista, který Vám se vším rád pomůže a poradí.

Neváhejte také navštívit webový portál https://www.vozikyskutry.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky#akce_boxkde naleznete širokou nabídku elektrických inavlidních skútrů, mechanických invalidních vozíků, či polohovacích postelí. Kontakovat nás můžete na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.