NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidnivozicky.cz

Invalidnivozicky.cz se specializují na prodej tříkolového elektrického skútru Logic. Zde o něm naleznete veškeré potřebné informace a zároveň si o něj můžete zažádat pomocí nezávazné online žádosti, na jejíž základě se s Vámi spojí odborně vyškolený specialista.

Také doporučujeme navštívit internetové stránky https://www.vozikyskutry.cz/produkty/trikolove-skutry#akce_box  kde naleznete širokou nabídku elektrických invalidních skútrů, mechanických invalidních vozíků či polohovacích postelí. Pro více informací o invalidních vozících a skútrech lze navázat kontakt online, telefonicky nebo navštivte kamennou  prdejnu osobně.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.