NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Invalidnivoziky.info

Invalidnivozik.info je internetová stránka, která se specializuje na prodej elektrických inavlidních skútrů, mechanických či joystikových vozíku. Zde si o ně můžete zažádat pomocí nezávazné online žádosti, na jejíž základě se svámi spojí odborně vyškolený specialista, který Vám se vším rád pomůže a poradí.

Určitě také doporučujeme navštívit webový portál https://www.vozikyskutry.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky#akce_box kde naleznete např. elektrický invalidní vozík Invacare Storm a  kde mimo jiné jsou dostupné také polohovací postele. Kromě nezávazného online, či telefonického kontaktu, můžete navštívit kamennou pobočku osobně. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.