NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Levné elektrické invalidní vozíky

Levné elektrické invalidní vozíky jsou sehnatelné pouze u společností, které se specializují na elektrické invalidní vozíky repasované. Levné elektrické invalidní vozíky seženete i na různých bazarech, ovšem nemáte jistotu, že elektrický invalidní vozík, který si zde zakoupíte, bude v dobrém stavu a už vůbec na něj nedostanete záruku! 

Chtěli byste si koupit levné elektrické invalidní vozíky, rychle a jednoduše? V tom případě neváhejte kontaktvat vyškoleného specialistu prodávajícího levné elektrické invalidní vozíky repasované. Kontaktovat ho můžete nezávazně online na emailové adrese obchod@medicalspace.cz  či telefonicky na telefonním čísle 737 814 199. Nebo navštivte kamennou prodejnu osobně. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.