NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Malibu

Malibu je elektrický skútr, který patří do skupiny elektrické skútry tříkolové a díky tomu nám zajišťuje výbornou stabilitu. Elektrický skútr Malibu je také lehce ovladatelný a je vhodný jak do města, tak do přírody na nezpevněné cesty. Elektrický skútr Malibu nejen, že dobře vypadá, ale dopřeje nám i komfortní jízdu.

Jestliže chcete koupit elektrický skútru Malibu, můžete se o něm dozvědět více informací na telefonním čísle 737 814 199, kde vám odborně vyškolený specialista dá veškeré potřebné informace. Pokud společně zjistíte, že elektrický skútr Malibu nevyhovuje Vašim požadavkům, specialista Vám rád poradí, jaké elektrické skútry by pro Vás byli vhodnější.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.