NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Mechanické invalidní vozíky

Mechanické invalidní vozíky jsou vhodné do interiérů a stísněných prostor, díky svým malým rozměrům. Mechanické invalidní vozíky můžete pohánět sami, nebo být tlačeni doprovodem. Když vybíráte mechanické invalidní vozíky, soustřeďte se na šíři sedu. Klasické mechanické invalidní vozíky jsou k dispozici v rozměrech od 40 cm do 60 cm a vždy jsou odstupňované po centimetru.

Mechanické invalidní vozíky jsou vhodné pro všechny invalidní osoby nebo seniory, kterým už nohy neslouží, tak jako dříve. Pokud máte zájem koupit invalidní vozík, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista, který se Vám bude věnovat, Vám poradí, jaký invalidní vozík bude pro Vás vhodný a zajistí, abyste svůj invalidní vozík dostali v co nejkratším termínu.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.