NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Mechanické invalidní vozíky skládací

Mechanické invalidní vozíky skládací jsou určené osobám s omezenou pohyblivostí nebo s tělesným postižením a usnadňují jim pohyb jak v interiéru, tak v exteriéru. Mechanické invalidní vozíky skládací se dají velmi dobře uskladnit. Pro mechanické invalidní vozíky skládací není problém ani převoz v autě, jelikož když invalidní vozík složíte, získáte invalidní vozík o velmi malých a praktických rozměrech.

Jestliže vybíráte mechanické invalidní vozíky skládací jako je např. mechanický invalidní vozík Minos Global, neváhejte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Zkušený pracovník prodávající mechanické invalidní vozíky skládací Vám poradí jaký invalidní vozík je pro Vás vhodný. Mechanické invalidní vozíky skládací se liší svým designem a hlavně šíří sedu, dle které invalidní vozíky vybíráme.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.