NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Mechanické vozíky

Mechanické vozíky jsou určeny pro osoby se sníženou pohyblivostí. Buďto si invalidní vozík uživatel pohání mechanicky sám nebo je tlačen doprovodem. Podle výšky a váhy uživatele se pak odvíjí šířka sedu. Mechanické vozíky bývají zpravidla odlehčené, skládací a mají odnímatelná kola.

Pokud máte zájem o mechanický vozík, pak můžete navštívit kamennou prodejnu v Plané nad Lužnicí, kde se můžete můžete podívat na mechanické vozíky, elektrické skútry i elektrické invalidní vozíky, nebo si o podrobnosti napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Kontaktní tel. číslo je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.