NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Mechanický invalidní vozík skládací

Mechanický invalidní vozík skládací slouží osobám s tělesným postižením, nebo s omezenou pohyblivostí a pomáhá jim usnadnit pohyb jak interiéru tak v exteriéru. Mechanický invalidní vozík skládací můžete pohodlně převážet v autě. Mechanický invalidní vozík skládací si zvolíte dle šíře sedu, tak aby se Vám v něm pohodlně sedělo a zároveň projel dveřmi u Vás doma.

Pokud potřebujete mechanický invalidní vozík skládací jako je např. mechanický invalidní vozík Excel, neváhejte navštívit kamennou pobočku, kde naleznete také elektrické invalidní vozíky, elektrické skútry či polohovací postele. Nebo Kontaktujte odborně vyškoleného specialistu online na emailu obchod@medicalspace.cz či telefonicky na čísle 737 814 199 a ten Vám rád poradí, jaký mechanický invalidní vozík skládací vybrat.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.