NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Mechanický vozík

Pro lidi s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí je neodmyslitelnou součástí života invalidní vozíkMechanický vozík je ideálním řešením do stísněných prostor v interiéru, ale můžete s ním směle vyrazit i ven do města např. k doktorovi. Mechanický vozík se nedoporučuje do přírody na nezpevněné cesty, jelikož se mechanický vozík hůře ovládá a je zapotřebí dobrá fyzická zdatnost. V takovém případě je vhodnou variantou invalidní vozík elektrický.

Mechanický vozík můžete objednat z pohodlí Vašeho domova na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Mechanický vozík Vám bude doručen přepravní společností. Správný mechanický vozík Vám pomůže vybrat specialista, dle šíře sedu, která Vám bude vyhovovat.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.