NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Meyra Cityliner

Meyra Cityliner je jedním ze čtyřkolových elektrických skútrů. Meyra Cityliner je invalidní elektrický skútr, který se hodí i do náročnějších terénů, díky svému skvělému odpružení. Mimo skupinu čtyřkolek máme také tříkolové elektrické invalidní skútry, kam můžeme zařadit např. Trophy Booster VI, Sterling XS nebo třeba Malibu.

Elektrický invalidní skútr Meyra Cityliner společně s ostatními invalidními vozíky a skútry naleznete na https://www.vozikyskutry.cz/produkty/ctyrkolove-skutry#akce_box a pro více informací kontaktujte odborně vyškoleného specialistu na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.