NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Meyra Praha

Meyra Praha- společnost působící na českém trhu již několik let, se zabývá prodejem zdravotních potřeb, jako jsou invalidní vozíky či elektrické skútry a na vybraných pobočkách nabízejí i službu půjčovny.

Jestliže máte zájem o invalidní vozíky nebo elektrické skútry společnosti Meyra Praha, neváhejte kontaktovat naše specialisty na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz, kteří Vám pomohou vybrat invalidní vozík od společnosti Meyra Praha nebo Vám nabídnou přijatelnou alternativu, jelikož společnost Meyra Praha není jedinou firmou, která nabízí k prodeji kvalitní invalidní vozíky od značky Meyra.  


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.