NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Minos Alu

Invalidní lidé potřebují ke svému životu řadu kompenzačních pomůcek. Jednou takovou jsou mechanické invalidní vozíky nebo elektrické invalidní skútry. Ten správný invalidní mechanický vozík pro Vás může být např. Minos Alu, který je velice snadno složitelný a tak se dá jednoduše převážet třeba v kufru auta.

Samozřejmě vybírat můžete z řady modelů invalidních elektrických skútrů jako jsou  např. Afikim Breeze, Trophy Booster VI nebo Logic. Všechny tyto invalidní vozíky naleznete na https://www.vozikyskutry.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky#akce_box a pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.