NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Motorové invalidní vozíky

Současný trh nám nabízí motorové invalidní vozíky v mnoha provedeních a vy si tak můžete vybrat, elektrický invalidní vozík, jaký by se Vám hodil. Motorové invalidní vozíky jsou určené převážně lidem s těžkým tělesným postižením, jelikož se dají ovládat pouze jednou rukou díky joystikovému (páčkovému) ovládání. Motorové invalidní vozíky mají malý poloměr otáčení, proto se s nimi můžete pohybovat i interiéru.

Pokud tedy potřebujete motorový invalidní vozík, podívejte se do produktů na elektrické invalidní vozíky a vyberte si invalidní vozík dle svých požadavků. Pokud si nejste jisti svým výběrem, motorový invalidní vozík Vám pomůže vybrat odborně vyškolený specialista, který prodává elektrické invalidní vozíky již řadu a let a má tak mnoho zkušeností. Kontaktovat ho můžete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.