NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Motorový invalidní vozík

Pokud potřebujete motorový invalidní vozík, jelikož jste Vy nebo někdo z Vašich blízkých těžce tělesně postižení a potřebujete invalidní vozík, který bude mít jednoduché ovládání pouze na jednu ruku, pak je pro Vás motorový invalidní vozík, tím pravým řešením. Motorový invalidní vozík je vhodný i do interiéru a to díky svému velmi malému poloměru otáčení. Motorový invalidní vozík je vždy poháněný párem baterií, proto takové invalidní vozíky najdeme pod názvem elektrické invalidní vozíky.

Motorový invalidní vozík naleznete na těchto stránkách v sekci produkty pod názvem elektrický invalidní vozík. Všechny elektrické invalidní vozíky si zde můžete prohlédnout a přečíst si o nich zásadní informace. Vaše dotazy Vám zodpoví vyškolený odborník na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.