NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

MS Classic

Elektrické Invalidní vozíky jsou nedílnou součástí života invalidních lidí, pomáhají jim s jejich pohybem a usnadňují jim překonávání nejrůznějších vzdáleností. Jedním takovým je např. elektrický invalidní skútr MS Classic, který se vyznačuje silným motorem, velkými koly a tak je vhodný i do náročnějšího terénu.

Elektrický skútr MS Classic naleznete na https://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry kde jsou k dispozici i třeba mechanické invalidní vozíky. Pro více informcí se obraťte na telefonní číslo 737 814 199, kde Vám rád pomůže a poradí odborně vyškolený specialista.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.