NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Nejlevnější invalidní vozíky

Invalidní vozíky bývají zpravidla elektrické nebo mechanické. Nejlevnější invalidní vozíky jsou samozřejmě mechanické, ale ty jsou vhodné spíše pro domácí využití. Elektrické invalidní vozíky jsou sehnatelné v řádu desetitisíců, ovšem můžete na nich ušetřit v případě, že se zaměříte na repasované invalidní vozíky, které můžeme označit za nejlevnější invalidní vozíky vůbec.

Nejlevnější invalidní vozíky si z široké nabídky na těchto stránkách vyberou i nároční uživatelé. Stačí si zde vyhlídnout invalidní vozík či elektrický skútr a vyplnit poptávkový formulář a poté se Vám již ozve vyškolený pracovník a dokončí s Vámi celou objednávku, případně Vám doporučí invalidní vozík přímo pro Vás. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.