NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Nemocniční polohovací postel

Nemocniční polohovací postel je ideálním řešením pro lidi, kteří jsou invalidní nebo po úrazu a jsou tak dlouhodobě upoutáni na lůžko. Nemocniční polohovací postel by měla být na kolečkách pro snadnou manipulaci, měla by být vybavena polohovacím roštem s dálkovým ovladačem a bočními postranicemi.

Pokud si potřebujete pořídit nemocniční polohovací postel, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199. Odborně vyškolený specialista Vám zajistí nemocniční polohovací postel za skvělou cenu a s dopravou a montáží u vás doma! Komunikovat s odborníkem prodávajícím polohovací postele pro seniory můžete také pomocí emailu obchod@medicalspace.cz


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.