NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Opravy invalidních vozíků

Rozbil se Vám invalidní vozík? Hledáte firmu, která nabízí opravy invalidních vozíků? Takových společností je na trhu bohužel málo, jelikož i náhradní díly jsou stále nedostatkovým zbožím. Proto je dobré, když kupujete invalidní vozík, vybrat firmu, která nabízí opravy invalidních vozíků v záruční lhůtě a u kterých by nemusel být problém i pozáruční servis!

Prodejce zajišťujícího opravy invalidních vozíků můžete zastihnout na telefonním čísle 7327 814 199, nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Pokud nastane situace, že na Váš rozbitý invalidní vozík, nebudou z jakéhokoli důvodu možné sehnat náhradní díly, zkušený odborník Vám pomůže vybrat nejlepší variantu jaký invalidní vozík, nebo elektrický skútr si můžete zakoupit třeba i s možností vykoupit Váš již nepojízdný invalidní vozík nebo elektrický skútr.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.