NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Otto Bock

Invalidní lidé se bez elektrických invalidních skútrů a mechanických invalidních vozíků neobejdou, jsou součástí jejich života a tak je důležité aby pro ně byly nad míru pohodlné, proto si můžete vybrat z celé řady invalidních vozíků. Jedním takovým je např. elektrický invalidní vozík Otto Bock- který je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru.

Pokud máte zájem o koupi elektrického či mechanického invalidního vozíku či elektrického invalidního skútru přejděte na https://www.vozikyskutry.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky#akce_box kde naleznete nejen vozík Otto Bock, ale spoustu dalších. Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.