NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Permobil

Permobil - elektrický invalidní vozík, který Vám nebo Vašemu blízkému invalidnímu člověku, může rapidně ulehčit život. Permobil se řadí do skupiny invalidní vozíky ovládané joystikem, a je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Tento elektrický invalidní vozík s označením Permobil C500 unese až 150 Kg a ujedete s ním i 25 Km na jedno dobití s novými bateriemi.

Elektrický invalidní vozík Permobil C500 si můžete objednat na telefonním čísle 737 814 199. odborně vyškolený specialista s Vámi probere jaké funkce Vám elektrický invalidní vozík Permobil může nabídnout. Navázat kontakt s ním také můžete na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.