NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Pneumatiky pro invalidní vozíky

Pneumatiky pro invalidní vozíky se vyrábějí v různých provedeních stejně jako elektrické skútry nebo invalidní vozíky. Pokud sháníte pneumatiky pro invalidní vozíky, zkuste se obrátit na společnost Delphy.cz která se na prodej pneumatik specializuje a má tak široký výběr i v odvětví pneumatiky pro invalidní vozíky.

V případě že pouze nesháníte pneumatiky pro invalidní vozíky, ale rádi byste už nový invalidní vozík, který Vám bude sloužit lépe než vás stávající invalidní vozík nebo elektrický skútr, určitě si pro více informací můžete zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.