NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací elektrická postel

Polohovací elektrická postel musí být kvalitní a plně funkční, tak aby pacientovi dopřála veškeré pohodlí. Kvalitní polohovací elektrická postel, by měla být vždy na kolečkách, pro snadnou manipulaci, vybavena by měla být polohovacím roštem, který se dá nastavit jak v oblasti hlavy, tak v nožní části do několika úrovní a bočními postranicemi, pro větší bezpečí pacienta. Elektrická polohovací postel by také v neposlední řadě měla mít hrazdu, která slouží jako opora při zvedání pacienta.

Pěkné a plně funkční polohovací postele pro seniory můžete zakoupit z pohodlí Vašeho domova. Na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz se můžete spojit s odborně vyškoleným specialistou, který prodává polohovací postele pro seniory již řadu let a dokáže Vám tak poradit, jaká polohovací postel bude vyhovovat Vaším požadavkům.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.