NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací invalidní vozíky

Polohovací invalidní vozíky jsou určeny osobám s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí a usnadňují jim pohyb jak v interiéru, tak v exteriéru. Polohovací invalidní vozíky jsou elektrické invalidní vozíky, u nichž si můžete dle stupně výbavy naprogramovat různé polohování sedadla, i podnoží. Polohovací invalidní vozíky mají velkou výhodu v jednoduchém joystikovém ovládání, díky kterému je polohovací invalidní vozík vhodný i pro lidi s těžkým tělesným postižením.

Pokud si chcete koupit polohovací invalidní vozík, neváhejte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Polohovací invalidní vozík Vám pomůže vybrat odborně vyškolený specialista, který má dlouholetou praxi. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.