NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací lůžko Meyra

Lidé, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko, se prakticky neobejdou bez polohovací postele. Takové polohovací lůžko Meyra je ideálním pomocníkem imobilních lidí. Tato polohovací postel pro seniory je velice snadno nastavitelná, ovládá se pomocí ovladače a usnadňuje i řadu běžných činností jako je třeba hygiena. Polohovací lůžko Meyra předchází samozřejmě proleženinám a otlakům.

Jestliže máte zájem o polohovací lůžko Meyra, neváhejte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat si o polohovací lůžko Meyra na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Specialista Vám zodpoví všechny Vaše dotazy a zajistí dopravu i montáž polohovací postele pro seniory u Vás doma!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.