NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací postel pro seniory

Pro lidi s tělesným postižením, nebo po úrazu, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na  lůžko, je polohovací postel pro seniory téměř nezbytnou záležitostí. Proto musí být polohovací postel pro seniory opravdu kvalitní. Polohovací postele jsou vybaveny polohovacím roštem, bočnicemi, hrazdou a každá polohovací postel pro seniory je na kolečkách pro snadnou manipulaci. 

Polohovací postel pro seniory si můžete objednat na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Ještě snadnější objednávku polohovací postele pro seniory uděláte přes telefon na čísle 7347 814 199. Tam se rovnou s odborně vyškoleným specialistou můžete domluvit na datu a místě, kdy k Vám přijedeme polohovací postel pro seniory smontovat.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.