NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací postele pro invalidy

Polohovací postele pro invalidy jsou určeny pro pacienty dlouhodobě upoutané na polohovací postelPolohovací postele pro invalidy mění polohu uživatele, což je vhodné nejen ze zdravotních důvodů, ale umožňuje to pacientovy snadnější vykonávání každodenních činností. Změna polohy brání vzniku otlaků a umožňuje lepší prokrvení některých částí těla. 

Pokud sháníte polohovací postel pro invalidy, pak navštivte kamennou pobočku v Plané nad Lužnicí, nebo si zavolejte na telefonní číslo 737 814 199. Doprava i montáž polohovací postele pro invalidy se odvíjí od vzdálenosti místa prodeje a účtuje se pak mírný poplatek. Případně lze polohovací postel pro invalidy také zapůjčit ovšem to už ve specializovaných obchodech na zapůjčení.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.