NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Polohovací postele pro seniory

Pokud potřebujete postel s polohovacím roštem, vybírejte vždy pečlivě. Všechny kvalitní polohovací postele pro seniory by měly být na kolečkách, pro lehkou manipulaci, polohovací postele by také měly mít polohovací rošt, který se dá nastavit do několika různých výškových úrovní jak v oblasti hlavy, tak v nožní části a všechny polohovací postele pro seniory by měly být vybaveny bočními postranicemi pro větší bezpečí pacienta.

Pokud tedy vybíráte polohovací postele pro seniory, můžete zavolat na telefonní číslo 737 814 199. Na tomto telefonním čísle se Vám bude věnovat odborně vyškolený specialista, který Vám dokáže poradit, jaké polohovací postele pro seniory splňují Vaše požadavky. Kontaktní email, kam můžete psát Vaše dotazy na téma postele s polohovacím roštem, zní obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.