NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Popular

Elektrický skútr Popular je známý pro svůj moderní vzhled a vysokou výkonnost. Elektrický skútr Popular je vhodný jak na projížďku městem tak na vyjížďku do přírody po nezpevněných cestách. Popular má výhodu v uzamykatelném prostoru pod sedadlem. Elektrické skútry jsou skvělými společníky seniorů i invalidních lidí. Elektrický skútr Popular můžete mít z pohodlí Vašeho domova po telefonické nebo emailové domluvě.  

Ať už chcete elektrický skútr Popular nebo jakýkoli jiný elektrický skútr zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište email na adresu obchod@medicalspace.cz. V případě, že zjistíte, že pro Vás není elektrický skútr Popular úplně vhodnou volbou, zkušený pracovník Vám rád pomůže vybrat jiný elektrický skútr, který bude vyhovovat Vašim požadavkům.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.