NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Postel s polohovacím roštem

Postel s polohovacím roštem je ideálním řešením pro lidi, kteří jsou po úrazu nebo tělesně postižení a jsou tak dlouhodobě upoutáni na lůžko. Polohovací postele jsou na kolečkách, mají polohovací rošt v oblasti hlavy i nožní části a dají se ovládat i dálkovým ovladačem. Pro větší bezpečí pacienta je postel s polohovacím roštem opatřena bočními postranicemi. Postel s polohovacím roštem najdeme v různých provedeních a je na vás jakou polohovací postel pro seniory si vyberete.

Postel s polohovacím roštem můžete objednat na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Polohovací postele pro seniory Vám dovezeme až domů a zajistíme i její montáž. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.