NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Postele s polohovacím roštem

Postele s polohovacím roštem jsou standartně vybaveny bočními postranicemi, dálkovým ovladačem, polohovacím roštem, který se dá polohovat, jak v oblasti hlavy, tak v nožní části. Polohovací postel by měla být na kolečkách pro snadnou manipulaci. Postele s polohovacím roštem máme ve více provedeních, proto si polohovací postel pro seniory vybere každý uživatel.

jestliže potřebujete kvalitní postele s polohovacím roštem, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199. Odborně vyškolený specialista Vám poradí, jaká polohovací postel pro seniory by mohla nejlépe splňovat Vaše kritéria. Komunikovat ohledně postele s polohovacím roštem s námi můžete také pomocí emailové adresy obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.