NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Použité invalidní vozíky

Použité invalidní vozíky, slouží  invalidním lidem stejně dobře jako invalidní vozíky nové, použité invalidní vozíky jednoduše seženete na této webové stránce, kde jsou k dispozici i elektrické skútry nebo polohovací postele a kde Vám použité invalidní vozíky zprostředkují velice rychle a za nízké ceny.

Nezávazně kontaktovat odborně vyškoleného specialistu prodávajícího použité invalidní vozíky a elektrické skútry můžete na telefonním čísle 737 814 199 nebo emailové adrese obchod@medicalspace.cz , který Vám použité invalidní vozíky rád pomůže vybrat ku Vaší spokojenosti. Pokud Vám nedělá problém, na použité invalidní vozíky se také můžete dojet podívat na kamennou pobočku do Plané nad Lužnicí.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.