NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Použitý invalidní vozík

Použitý invalidní vozík slouží osobám s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí a usnadňuje jim jejich pohyb jak v interiéru, tak v exteriéru. Jestliže chcete invalidní vozík za příjemnou cenu, určitě stojí za to, použitý invalidní vozík, který je řádně zrepasovaný. Použitý invalidní vozík se totiž důkladně vyčistí, opraví se nebo vymění popřípadě opotřebené díly a použitý invalidní vozík Vám bude sloužit jako nový!

Pokud máte zájem koupit použitý invalidní vozík, určitě neváhejte vytočit telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Zkušený specialista Vám poradí jaký použitý invalidní vozík nebo elektrický skútr bude pro Vás tou pravou volbou!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.