NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Prodej- invalidní mechanický vozík

Prodej - invalidní mechanický vozík je velmi potřebnou kompenzační pomůckou a proto je mnoho firem prodávající invalidní mechanický vozík. Ovšem při výběru společnosti, od které si invalidní mechanický vozík pořídíte, buďte pečlivý. Invalidní mechanický vozík slouží osobám s omezenou pohyblivostí nebo s tělesným postižením a usnadňuje jim pohyb jak v interiéru, tak v exteriéru.

Abyste nešláply vedle při vyhledávání pod souslovím: prodej - invalidní mechanický vozík, doporučujeme kontaktovat odborně vyškoleného specialistu, který prodává invalidní mechanické vozíky již s dlouholetou zkušeností a dokáže Vám poradit jaký invalidní mechanický vozík je pro Vás vhodnou volbou. Popřípadě se s ním můžete pobavit i na téma elektrické skútry nebo elektrické invalidní vozíky. Kontaktovat ho můžete online na emailové adrese obchod@medicalspace.cz či telefonicky na telefonním čísle 737 814 199, nebo můžete navštívit kamennou pobočku.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.