NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Prodej invalidních vozíků

Prodej invalidních vozíků se v současnosti stal předmětem podnikání u řady společností, a tak je jen na Vás jakou společnost si ke koupi vyberete. Prodej invalidních vozíků ovšem musí být seriózní a rychlý, abyste na svůj invalidní vozík, nečekali třeba i několik měsíců.

Jednou ze společností zprostředkovávající prodej invalidních vozíků je společnost MedicalSpace, která má na trhu dlouholetou tradici a prodej invalidních vozíků má již v malíku. Proto pokud chcete kvalitní služby, směle se obraťte na telefonní číslo 737 814 199, nebo emailovou adresu obchod@medicalspace.cz kde Vám zkušený pracovník poradí a pomůže vybrat elektrický skútr nebo invalidní vozík dle Vašich představ.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.