NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Puma Beatle Yes

Elektrický invalidní vozík Puma Beatle Yes nyní naleznete pod novým názvem Handicare Beatle Yes. Název sice elektrický invalidní vozík pozměnil, ale jeho kvalita a praktičnost zůstala stejná! Elektrický invalidní vozík Beatle Yes je především vhodný pro lidi s těžkým tělesným postižením. Beatle Yes totiž můžete ovládat pouze jednou rukou a taktéž není problém nastavit joystikové ovládání Beatle Yes pro doprovod. Tento elektrický invalidní vozík nesoucí název Handicare Beatle Yes je vhodný do stísněných prostor, díky svému velmi malému poloměru otáčení. 

Dříve tedy Puma Beatle Yes naleznete v sekci produkty - elektrické invalidní vozíky již pod názvem Handicare Beatle Yes. Podrobněji si můžete pohovořit na téma elektrický invalidní vozík Handicare Beatle Yes s odborně vyškoleným specialistou na telefonním čísle 737 814 199, nebo Vaše dotazy můžete směřovat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.