NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Puma Yes Series

Puma Yes Series- je invalidní eletrický vozík, terý je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Elektrický invalidní vozík Puma Yes Series se ovládá pomocí joystiku a můžete si jej přehodit jak na levou tak na pravou ruku. Jak jde čas, tak i název Puma Yes Series byl omlazen a nyní tento elektrický invalidní vozík naleznete pod názvem Handicare Puma Yes. Stejně jako každý elektrický invalidní vozík, tak i elektrický invalidní vozík Handicare Puma Yes je vhodný do interiéru i exteriéru.

Elektrický invalidní vozík Handicare Puma Yes a další invalidní vozíky různých provedeních si můžete objednat na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Elektrický invalidní vozík Vám pomůže vybrat odborník s dlouholetou praxí.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.