NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované elektrické invalidní vozíky

Repasované elektrické invalidní vozíky jsou skvělou alternativou pro lidi, kteří nemají dostatek financí na zánovní invalidní vozíky. Elektrické invalidní vozíky jsou vhodné pro lidi s těžkým tělesným postižením, jelikož se dají ovládat pouze jednou rukou, díky jednoduchému joystikovému ovládání. Elektrické invalidní vozíky mají velmi malý poloměr otáčení a tak tyto invalidní vozíky otočíte prakticky na místě.

Jestliže chcete koupit repasované elektrické invalidní vozíky, kontaktujte odborně vyškoleného specialistu na telefonním čísle 737 814 199. Repasované elektrické invalidní vozíky jsou totiž k dispozici ve více variantách a specialista, který prodává invalidní vozíky již řadu let, Vám dokáže poradit. Otázky na téma repasované invalidní vozíky také můžete směřovat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.