NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky mechanické

Repasované invalidní vozíky mechanické jsou alternativou pro lidi, kteří nemají finance na zánovní invalidní vozík. Cenově jsou totiž repasované invalidní vozíky mechanické v řádu tisíců níže, než invalidní vozíky nové. Všechny repasované invalidní vozíky mechanické jsou řádně vyčištěny a zkontrolovány, tak aby byly technicky v pořádku. Stejně jako nové invalidní vozíky, vybíráme repasované invalidní vozíky mechanické dle šíře sedu.

Pokud chcete repasované invalidní vozíky mechanické, za opravdu výhodnou cenu a zároveň ve vysoké kvalitě, doporučujeme kontaktovat odborně vyškoleného specialistu, jenž prodává repasované invalidní vozíky mechanické již řadu let, a má tak dlouholeté zkušenosti. Kontaktní telefon zní 737 814 199 a emailová adresa je obchod@medicalspace.cz .


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.