NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky

Jestliže potřebujete invalidní vozík či elektrický skútr a nemáte dostatek financí na nový invalidní vozík, východiskem tak pro Vás mohou být repasované invalidní vozíky, které se svou kvalitou vyrovnají zánovnímu produktu, ale jsou značně levnější. Repasované invalidní vozíky můžete zakoupit i za třetinovou cenu. Všechny repasované invalidní vozíky jsou řádně zkontrolovány a vyčištěny, tak aby mohly posloužit novému uživateli.

Repasované invalidní vozíky můžete zakoupit na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Veškeré informace na téma repasované invalidní vozíky Vám poskytne odborně vyškolený specialista, který prodává repasované invalidní vozíky již řadu let a má tak bohaté zkušenosti.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.