NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované invalidní vozíky

Repasované invalidní vozíky pomáhají invalidním lidem s jejich pohybem a jsou tak nedílnou součástí jejich života. Všechny repasované invalidní vozíky musejí být řádně vyčištěné, popř. opravené, tak aby mohli sloužit svému uživateli stejně dobře jako invalidní vozíky zcela nové. Repasované invalidní vozíky mohou vyřešit obtížnou situaci těm, kteří nemají dostatek finančních prostředků na ještě nepoužitý invalidní vozík.

Repasované invalidní vozíky, ať už se jedná o mechanické vozíky nebo elektrické invalidní vozíky, můžete zakoupit u dlouholetého prodejce na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Specialista prodávající repasované invalidní vozíky, Vám poradí, jaký invalidní vozík bude pro Vaše potřeby ten nejvhodnější.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.