NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované polohovací postele pro seniory

Uvažujete nad koupí repasované polohovací postele pro seniory, ale nevíte si rady jaká polohovací postel je pro Vás ta nejlepší? Nechte si poradit od zkušeného specialisty, který prodává repasované polohovací postele pro seniory již řadu let. Každá polohovací postel má totiž trochu jiné kritéria, proto je pro každého uživatele vhodná jiná repasovaná polohovací postel pro seniory.

Repasovaná polohovací postel pro seniory je k dispozici na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli polohovací postel, náš technik Vám polohovací postel dopraví až k Vám domů a na místě ji smontuje. Polohovací postele repasované jsou navíc za znatelně nižší cenu, než polohovací postele zcela nové!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.