NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasované zdravotní postele polohovací

Repasované zdravotní postele polohovací mají jednu nespornou výhodu - s to cenu! Repasované zdravotní postele polohovací jsou pečlivě překontrolovány a důkladně vyčištěny, tak aby polohovací postel byla téměř jako nová. Samozřejmě se z hygienického hlediska na repasované zdravotní postele polohovací prodávají pouze zcela nové zdravotní matrace, které jsou za velmi výhodnou cenu.

Repasované zdravotní postele polohovací si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova a to na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Zkušený specialista Vám poradí, jaké repasované zdravotní postele polohovací by mohly nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům a zajití dopravu polohovací postele až k Vám domů i s montáží.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.