NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Repasovaný elektrický invalidní vozík

Repasovaný elektrický invalidní vozík můžete sehnat za třetinové ceny! Nové elektrické invalidní vozíky jsou totiž velmi drahé a je nám jasné, že na nový invalidní vozík nebo elektrický skútr málo kdo vystačí se svým finančním rozpočtem. Proto jsme pro Vás připravili repasovaný elektrický invalidní vozík, jenž je překontrolován a vyčištěn, tak aby Vám sloužil stejně dobře jako invalidní vozík nový!

Pokud máte zájem o koupit repasovaný elektrický invalidní vozík nebo elektrický skútr či polohovací postel, doporučujeme se obrátit na odborně vyškoleného specialistu, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199.  Pokud máte raději emailovou komunikaci, tak Vaše dotazy na téma repasovaný elektrický invalidní vozík můžete psát na obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.