NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Seniorský invalidní vozík

Seniorský invalidní vozík usnadňuje pohyb seniorům s omezenou pohyblivostí. Seniorský invalidní vozík se dá využít snadno a efektivně jak v interiéru tak exteriéru. Seniorský invalidní vozík můžeme nazvat také jako elektrický skútr, který se hodí k venkovnímu využití nebo mechanický invalidní vozík, jenž je určen do bytu.

Seniorský invalidní vozík si můžete vyhlédnout na této webové stránce, kde naleznete i polohovací postele. Vybrat si seniorský invalidní vozík Vám pomůže odborně vyškolený specialista, ať už s ním navážete kontakt z pohodlí domova online či telefonicky, nebo navštívíte kamennou pobočku. Kontaktní telefon je 737 814 199 a emailová adresa zní obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.